PEDAGOGINIŲ DARBUOTOJŲ SĄRAŠAS

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Pareigybė

1

Tatjana Sokolova

Direktorė

2

Ala Šliachovskaja

Direktorės pavaduotoja ugdymui

3

Žaneta Milašienė

Meninio ugdymo mokytoja

4

Dina Litoš

Ikimokyklinio ugymo mokytoja

5

Liubov Balovneva

Ikimokyklinio ugymo mokytoja

6

Tatjana Ovčinikova-Babot

Ikimokyklinio ugymo mokytoja

7

Jelena Marinič

Ikimokyklinio ugymo mokytoja

8

Nadežda Zbarazskaja

Priešmokyklinio ugymo mokytoja

9

Tatjana Dygalo

Ikimokyklinio ugymo mokytoja

10

Olga Korovina

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

11

Inna Supodolska

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja, Ikimokyklinio ugymo mokytoja

12

Zagidat Magamedova

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

13 Irina Bogdašič

Ikimokyklinio ugymo mokytoja

14

Karina Korneliuk

Ikimokyklinio ugymo mokytoja (vaiko priežiūros atostogos)

15

Anastasia Skerene

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

16 Vaida Gridiajevienė

Lietuvių kalbos mokytoja

17 Valentina Vodonosova

Neformaliojo ugdymo mokytoja

18 Irina Abramova Logopedė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEPEDAGOGINIŲ DARBUOTOJŲ SĄRAŠAS

Eil.Nr.

Vardas, pavardė

Pareigybė

1

Svetlana Teichman

Ūkio reikalų tvarkytoja

2

Renata Kapočienė

Specialistė

3

Svetlana Salickienė

Raštinės administratorė

4

Irina Rudneva

Maisto sandėlininkė, pagalbinė darbininkė (archyvarė)

5

Olga Grišina

Auklėtojos padėjėja

6

Marina Zagrianina

Auklėtojos padėjėja

7

Ela Grigorjeva

Auklėtojos padėjėja

8

Vera Skiparienė

Auklėtojos padėjėja

9

Ala Ševcova

Auklėtojos padėjėja

10

Natalja Simonenko

Auklėtojos padėjėja

11 Jelena Kozlova

Auklėtojos padėjėja

12

Tatjana Dubina

Virėja

13

Olga Vardenko

Virėja

14

Jekaterina Šutova

Valytoja

15

Natalja Repševičienė

Minkšto inventoriaus sandėlininkė

16

Tatjana Jatulienė

Skalbinių prižiūrėtoja, auklėtojos padėjėja

17

Alexander Tkachenko

Kiemsargis

18

Valentin Gordijenko

Remonto darbininkas

19

Saulius Rulys

Remonto darbininkas – elektrikas